Uzņēmumu dibināšana Latvijā: pašu spēkiem vai ar speciālista palīdzību?

Pēc kādiem noteikumiem strādā uzņēmumi Latvijā?

Latvija, 2004.gadā kļūstot par Eiropas Savienības dalībvalsti, sāka piesaistīt cilvēkus no visas pasaules. Kāds šurp brauc, lai strādātu un dzīvotu, bet kādu interesē uzņēmumu dibināšana Latvijā, lai papildinātu vietējo uzņēmēju rindas un saņemtu vīzu vai uzturēšanās atļauju Latvijā. Tāpēc var spriest, ka uzņēmumu dibināšana Latvijā saistīta ar dažāda veida problēmām un nepieciešamību pārzināt atsevišķas tirgus nianses un aspektus. Lūk, kāpēc uzņēmumu dibināšana Latvijā saviem spēkiem nav tik vienkārša. Taču tas ir viegli izdarāms, vēršoties pēc pakalpojumiem pie SIA “BKB Birojs” profesionāļiem.

Ja nu Jūs tomēr esat izlēmuši uzsākt savu uzņēmējdarbību Latvijā, tad varam teikt, ka pati populārākā šīs darbības juridiskā forma ir SIA jeb Sabiedrība ar ierobežotu atbildību.

Lai nodibinātu uzņēmumu Latvijā, Jums ir jāatbilst virknei dažādu prasību. Un tā, piemēram, Jūsu organizācijas minimālajam statūtu kapitālam jāsastāda 2845 eiro, (var reģistrēt ar samazināto statūtu kapitālu no 1,50 eiro līdz 2845 eiro, taču tam ir savi mīnusi), pie kam ne mazāk kā pusi statūtu kapitāla summas būs jāiemaksā pie uzņēmuma reģistrēšanas. Jums arī būs nepieciešama Jūsu biroja reālā adrese, jo ar abonenta kastīti nebūs pietiekami. Jums nav obligāti jāiedziļinās visos šajos sīkumos, ja izlemsiet uzsākt sadarbību ar SIA “BKB Birojs”.

Kompleksa pieeja uzņēmējdarbības organizēšanā

Ja esat izlēmuši, ka Jums ir nepieciešama uzņēmuma dibināšana Latvijā, izmantojot zinošu speciālistu pakalpojumus SIA “BKB Birojs”, Jūs varēsiet ne tikai nodrošināties ar atbalstu, kas Jums būs vajadzīgs Jūsu uzņēmējdarbības uzsākšanas laikā, bet arī gūsiet kompleksu pieeju sava biznesa vadīšanā.

Kā zināms, runa iet ne tikai par palīdzību uzņēmuma dibināšanā un nodokļu maksātāja reģistrēšanā. Speciālisti piedāvā izmantot arī citus pakalpojumus, kuru vidū ir nodokļu aprēķināšana un grāmatvedības apkalpošana, kā arī virkne citu pakalpojumu. Piemēram, Jums ir pieejami:

  • gatava uzņēmuma pirkšana;
  • nodokļu konsultācijas;
  • grāmatvedības atbalsts;
  • juridiskās adreses noma Latvijā;
  • virtuālais birojs;
  • sekretāra pakalpojumi un daudzi citi.

Spriežot par to, vai vajadzētu dibināt savu uzņēmumu Latvijā, atcerieties, ka Latvijā spēkā esošā likumdošana piešķir daudz vairāk atvieglojumu, nodokļu konsultācijas un grāmatvedības apkalpošana ir caurredzamāki, bet reģistrācijas process daudz vienkāršāks, nekā pārējās ES valstīs.

SIA “BKB Birojs” palīdzēs Jums tikt skaidrībā ar lielo informācijas plūsmu.